Silesian Hunter vrh „E“

Štěňátka po exteriérově výborných rodičích, s přátelskou a vyrovnanou povahou. Otec je výborný pracovní pes se čtrnácti pracovními zkouškami a řadou výstavních ocenění. Mimo jiné má titul Český Klubový šampion, který má v ČR pouze 10 psů. Oba rodiče negativní na Dwarf a Dm, takže všechna štěňátka budou také negativní. Kompletní chovatelský servis je samozřejmostí, poradíme a pomůžeme s přípravou na výstavy, zkoušky a bonitaci. Štěňátka budou čipovaná, očkovaná a vybavená EU pasem. 24. 12. narozeni 3 pejsci a 1 fenka.

COI 0,93 %
AVK 96,7 %

V rodokmenu pouze CR a SR zvířata.

Cuki Amant Gris


A69 C2 Of P1 Xv 53,6, Xf 108,0
HD: B(1/1), ED: 0-0
Dm N/N, Dw N/N

Zkoušky: ZOP, ZZO, BH, ZM, OB-Z, ZVV1, FPr1, FPr2, FPr3, ZZO1, ZPU1, FH 1, SPr 1, SPr 2, Coursingová licence

Výstavy: Český šampion, Český Klubový šampion, BIS 2 dorost, Národní vítěz, BOS, CAJC, 2x CAC, CAC ČMKU, 2x ČKŠ, 4x res. CAC

Agi Silesian Hunter


As K1 Og P3/63 Xv 54,0, Xf 109,5
HD: A(0/0) ED: 0-0
Dm N/N, Dw N/N

Zkoušky: SVP I. CACT
Výstavní úspěchy: 2x BIS Puppy 2, 2x CAC, 3x res. CAC

Agi po svých rodičích zdědila úžasnou povahu. Je velice přátelská a mazlivá a má ráda lidi a malé děti. Bez nejmenších problémů a s klidem snáší nejrůznější akce, jako jsou výstavy, dovolené a cestování. Mezi její exteriérové přednosti patří lehký vlčí pohyb, krásně modelovaná hlava se světlým okem a dlouhé dobře úhlené končetiny. Je dobře osvalená s perfektní kondicí, což prokázala při vytrvalostní zkoušce SVP I., kde doběhla v nejlepším čase.