Agía Illiás Norský vlk

Datum narození: 1. 12. 2008
Bonitační kód: A61 Of P1
DKK - HD: 0/0 – A
DLK – ED: 0-0
Index výšky: 54,1
Index formátu: 113,1
DW: N/N
DM: N/DM

Výstavní úspěchy : Český junior šampion, Polský šampion, Slovenský šampion, Slovenský grandšampion, Evropský klubový vítěz, Victory winner 2012 - Best of Queen, 3x BOB, 3x CAJC, 3x Nejlepší mladý, 3x Cwc, 15x CAC, 4x res.CAC, 2x CACIB, 2x res.CACIB, 2x Nejlepší fena, 1x Národní vítěz, BONB2, BONB4, Nejlepší fena výstavy 2, 2x Krajský výtěz.

U Agi se výborně nakombinovaly skvělé vlastnosti jejích rodičů. Po mamince zdědila ohromnou vytrvalost a temperament a po tatínkovi nádherný vzhled a přátelskou povahu. Zbožňuje lidi, hlavně malé děti i ostatní pejsky. Bydlí s námi v bytě ve velkém městě, takže je velice dobře socializovaná. Bez problémů snáší nejrůznější akce, jako jsou například výstavy nebo dovolené, které tráví s námi.

Na výstavách sklidila už řadu úspěchů. Mezi největší patří Junior šampion České republiky, Slovenský šampion a grandšampion, Polský šampion a Evropský klubový vítěz. Vždy hodnocena známkou výborná. Mezi její exteriérové přednosti patří nádherný elegantní pohyb, krásně modelovaná hlava se světlým okem, dlouhý krk a dlouhé dobře úhlené končetiny.

Svou vytrvalost mohla dokázat při dogtreku na 81,5 km, kde se bez jakékoliv přípravy a tréninku umístila na 3. místě.

Otec: Art z Viktóriinej záhrady

Bonitační kód: A69,5 Of P1
DKK: A(0,0)
Zkoušky: CSAU, TAN, OB, ZOP, ZPU1, PS, EEPS-RCI, FCI1, 2xFCI2, BH, RU

Výstavní úspěchy: 1 x BIS 2. (mladý), 3 x BOB, 1 x Nejkrásnější mladý jedinec, 3 x CACIB, 6 x res. CACIB, 10 x CAC, 5 x VDH-ChA, 5 x CACS, 4 x res. CAC, 3 x res. CACS, 2 x CAJC, Ch.LUX.Ch. CH, Ch.SK, Ch.VDH, Ch.FR, Int.Ch.

Artík je původem slovenský pes žijící ve Francii. Je to exteriérově velmi povedený jedinec, který umí zaujmout. Jedná se o psa většího vzrůstu s pevnou kostrou, bohatou srstí ve světlém odstínu s krásně prokreslenou maskou. Hlavu má výborně modelovanou se světlým, dobře uloženým okem a krátkým uchem. Vyniká i klidnou, nebojácnou a přátelskou povahou (k lidem i jiným zvířatům) a dobrou cvičitelností. Určitě zde hraje roli i to, že s ním panička od mala cvičí a už společně složili i řadu zkoušek. Své pozitivní vlastnosti úspěšně předává na potomky.

Matka: Fantazie z Vlčí chaloupky

Bonitační kód: A64.5 F2 K1 Og R1 P3
DKK: B(1,1)
Zkoušky: ZOP, SVP1, ZVP 2, ZPU1

Výstavní úspěchy: 1 x CAC, 1 x res. CAC, 3 x Vítěz třídy, 1 x Oblastní vítěz, 2 x Krajský vítěz

Lara je velmi energická, žije ve městě, takže je i dobře socializovaná, zvyklá na hluk a ruch města, dopravní prostředky, spousty lidí, se kterými velmi dobře vychází, psy i další zvířata. Bydlela bez problémů 5 let v bytě. Věnuje se hlavně sportovní kariéře - coursingu, dogtrekům (trasy okolo 100 km), kde má i nějvětší úšpěchy, už po čtvrté za sebou (2008 - 2011) 1. místo v mistrovství ČR v dogtrekkingu. O její vytrvalosti a výborné technice pohybu svědčí i složené vytrvalostní zkoušky na 40 a 70 km. Krom nich má ale složeny i dvě poslušnostní zkoušky, ZOP a ZPU1. I exteriérově je to atletický typ s výborně modelovanou postavou, rovnými, perfektně osvalenými a úhlenými kočetinami.